Kursy języka angielskiego w Studium Logos, Poznań.

sobota, styczeń 19th, 2008 @ 23:29 | Kursy językowe

Mamy XXI wiek. Polska należy do Unii Europejskiej, poruszanie poza granicami naszego kraju jest znacznie łatwiejsze, a migracja za pracą, łatwy dostęp do obcojęzycznych środków przekazu jest powszechny. Jeszcze mamy internet i jego komunikatory, które pozwalają komunikować się z drugą częścią globu za “grosze”. Teraz języka angielskiego, niemieckiego często uczysz się sam o tym nie wiedząc, korzystając z komputera, stron internetowych, pisząc maile, czytając dokumentacje, ucząc się. I tylko jest jedno ale, czy uczysz się go poprawnie?

Lepiej chyba skorzystać z profesjonalnie organizowanych kursów językowych niż uczyć się błędnie. Oferta Szkoły Językowej Logos zawiera zajęcia prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz zagraniczne wyjazdy edukacyjne. Język niemiecki możecie szlifować w EURASIA - BERLIN INSTYTUT, zgłoszenia na wyjazdy przyjmujemy nie tylko od grup, ale i osób indywidualnych.

Polecamy także kursy języka angielskiego Metodą Callana. Ta nowoczesna metoda gwarantuje szybkie efekty w nauce, jednak wymaga żelaznej dyscypliny od kursanta.

Szkoła ma otwarte w Poznaniu dwa biura, na ulicy Słonecznej i Łozowej.

 

Najnowsze

  • Odkurzacze centalne
  • Gotowi do pracy start ….
  • Kursy języka angielskiego w Studium Logos, Poznań.
  •